MAKINA , 305249
ELEKTRONIKA , 102667
VENDBANIME , 100963
TË TJERA , 30642

Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Q11 Banesë me Qera në Qendër 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Banes/Zyre me qera ne Lagjen Qender, sheshi Nene T

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:12 Vetura , Deçan

BLEJM VETURA RKS + PA DOGAN ME DEFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Lokal me qera ne Emshir, te banesat e EXDC

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Q31 Banesë me Qera te Lesna mbi NLB Bank 600€

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Q45 Lokal ose Zyre me qera ne Dragodan

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Q46 Banesa me Qera me te gjitha shpenzime

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Super Banese me qera ne Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:12 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te SHESHI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 11:12 Banesa , Prishtinë

Zyre me Qira TE SHESHI

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Në fillim