MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:39 Vetura , Mitrovicë

shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT

12 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA afer QAFES ne Hyrje te ARBERIS

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

Blejm te gjitha veturat AUDI na kontaktoni!!!

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:39 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Rruga C

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:39 Vetura , Gjilan

Polo 1.2 tdi viti 2010

7 050 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura Me Targa T Huja

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:39 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi afer shm Sami Frasheri

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:39 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NGA ROYALIT-LAGJE SPITALI^

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje Mati 1 Royal City

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:39 Vetura , Ferizaj

shes vw caddy 2.0 dizel i dogfanuar viti 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes 300 D 123 disel viti 1982

4 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Prishtine

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Në fillim