MAKINA , 305249
ELEKTRONIKA , 102667
VENDBANIME , 100963
TË TJERA , 30642

Sot 11:59 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGANUARA

6 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:59 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Santea

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

Leshojm banes me qira te Siriusi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

Banese te Bregu i diellit 50 m2

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qera 90m2 ne kalabri ! Delta

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:59 Vetura , Mitrovicë

VW Polo 1,9TDI 2004 Rks

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

SHES BANESE NE DARDANI

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 1 dhomëshe kati P Dodona

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

BANES PER ZYRE TE REKTORATI-QENDER-270euro^

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

OFROJ BANESEN ME QERA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Rrugen B

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne qender

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

ZYRE ME QIRA NE QENDER-TE SHESHI-SWISS DIAMOND^

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 11:59 Vetura , Prishtinë

DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GARANCION

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:59 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA TE PRIMEGROUP PA MOBILE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Në fillim