MAKINA , 324743
ELEKTRONIKA , 108456
VENDBANIME , 107017
TË TJERA , 32718

Sot 22:05 Vetura , Prishtinë

VW Golf 5+ 2.0 TDI - 2006 1 vit RKS

6 222 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Breg te Diellit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:05 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira Tophane Prishtine 2dhome gjumi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 22:05 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje ULPIANE

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 22:05 Banesa , Prishtinë

Q31 Banesë me Qera te Lesna mbi NLB Bank 600€

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 22:05 Vetura , Prishtinë

AUDI A 4 2.0 TDI Automatik Modeli S.Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:05 Banesa , Prishtinë

Banesa 80m2. kat 4. MODEL SLLOVENIA. EMSHIR

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:05 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira Kompleksi Dardha

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw X1 23d - 2012 - Automatik

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:05 Vetura , Prizren

Shitet audi 2.5 dizell e ardhur nga jasht

999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Tophane

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 22:04 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 Banesa , Prishtinë

Banesa me 3 dhoma. Me mobilje. Zbritje 430

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 22:04 Banesa , Prishtinë

Q27 PENT-HAUSE ME QERA NË EMSHIR/KALBARI 1500€

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 22:04 Banesa , Prishtinë

Q40 Banesa me Qera ne Kalabri/Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim