07 Nën 22:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet mundsi ndrrimi ka denim komplet dhe defekt

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 20:26 Vetura , Gjilan

Toyota

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 22:43 Vetura , Therandë

Toyota supra

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 13:00 Vetura , Prizren

Shitet Toyota Supra MK4

15 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 17:55 Vetura , Pejë

toyota supra

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 15:02 Vetura , Therandë

Toyota Supra turbo 3.0 -87

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 23:34 Vetura , Prizren

Toyota supra sport

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim