20 Maj 17:48 Shtëpi , Zveçan

motorra per dyer oborri

Numri i dhomave: 2
10 Maj 07:30 Vetura , Zveçan

kifa mont dyer dhe motirra per dyer 044681559

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 19:38 Vetura , Zveçan

Blej vetura nga 200-500

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 17:56 Vetura , Zveçan

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Shk 17:51 Vetura , Zveçan

Fiat Scudo JTD 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim