09 Gsh 16:08 Vetura , Zveçan

Bmw x1

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gsh 14:58 Vetura , Zveçan

Seat Ibiza 1.2 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gsh 20:04 Shtëpi , Zveçan

motorra per dyer oborri

Numri i dhomave: 2
17 Krr 23:12 Vetura , Zveçan

Shes

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Krr 23:00 Vetura , Zveçan

Lopa

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 08:16 Vetura , Zveçan

kifa mont dyer dhe motirra per dyer 044681559

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 21:07 Vetura , Zveçan

Porche 911 gt2

95 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Pri 21:08 Shtëpi , Zveçan

kuca na prodaju u zvecane

29 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Në fillim