Sot 08:44
Linku:
Vetura , Besianë

T4 Kombi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 13:07 Vetura , Besianë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:58 Vetura , Besianë

Golf 4 Pacific

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Besianë

VW Golf 3 shitet urgjent

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:44 Vetura , Besianë

Jaguar xf

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:16 Vetura , Besianë

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Vetura , Besianë

Cady

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim