Sot 22:45 Vetura , Dardanë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:45 Vetura , Dardanë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:21 Vetura , Dardanë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 21:12 Vetura , Dardanë

Golf 2 dizell

1 150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 Vetura , Dardanë

Golf 6 1.6 TDI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:23 Vetura , Dardanë

BMW X6 30d X-drive -Ndrrim 09

18 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:48 Vetura , Dardanë

Branik m paket bmw f10

400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:04 Vetura , Dardanë

VW LUPO 1.0 BENZIN RKS 8 MUJ TIP-TOP

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:04 Vetura , Dardanë

Peugeot 206 - Klim Ac Funksionale" 1 Vit Rks "2003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Vetura , Dardanë

Fiat Punto 1.9 JTD Dizell Rks * KLIM * City

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim