Sot 23:07 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 23:07 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura qe nuk i perdorni����

8 080 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:06 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:06 Vetura , Fushë Kosovë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:06 Vetura , Fushë Kosovë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 1.6 nga Zvicra me dogane dhe homologim

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LED XENON / 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:07 Vetura , Fushë Kosovë

SHES MERCEDES C 200

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 4 V6 2.8 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Vetura , Fushë Kosovë

Blej mercedes 190-200-250-me qmim 200-400e

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 2.0 TDI

8 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK LED XENON FULL RKS 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:55 Vetura , Fushë Kosovë

Mini cooper automatik 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:40 Vetura , Fushë Kosovë

shitet nderrohet 1.9 dizell

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:11 Vetura , Fushë Kosovë

Lt sprinter 208 cdi me dogan pagune

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 1.9 TDI Pacific �� ��

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 5 2.0 SDI Ndrrimi i mundshëm

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda Octavia

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:16 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Sprinter

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:11 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 BLUEMOTION TECHNOLOGY

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:19 Vetura , Fushë Kosovë

mersedes 200d rks 1 muj gjendje extra t mir tiptop

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:57 Vetura , Fushë Kosovë

Range Rover

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Vetura , Fushë Kosovë

Polo

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim