Sot 23:04 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Jan 07:20 Vetura , Fushë Kosovë

Vetura me qera duke fillu nga 15€

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 21:10 Vetura , Fushë Kosovë

Traktor

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Tet 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-STOP BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Mar 21:19 Vetura , Fushë Kosovë

Vaj kanabisi

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim