Dje 22:54 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qira ne fushe kosove te jambo

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:27 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 1.6 nga Zvicra me dogane dhe homologim

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LED XENON / 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim