Sot 22:53 Vetura , Gjakovë

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:53 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:53 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi ne qender te Gjakoves

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
Sot 22:52 Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:52 Vetura , Gjakovë

������ BLEJM VETURA������VOLLON ANGLEZ

3 322 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 22:52 Vetura , Gjakovë

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:49 Vetura , Gjakovë

RENO SCENIK 1,9 DIESEL RKS 12 -06 -2020

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:40 Banesa , Gjakovë

APARTMAN NE ORIKUM

Numri i dhomave: 2,5
Në fillim