Sot 22:57 Vetura , Klinë

BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:57 Vetura , Klinë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:57 Vetura , Klinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:57 Vetura , Klinë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:57 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:56 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA MERCEDES TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:56 Vetura , Klinë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:52 Vetura , Klinë

Touran “Highline”2.0 TDI Perfekt 1 Bregasno

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:02 Vetura , Klinë

Golf 4 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 Vetura , Klinë

shes ose ndrroj BMW me Banes ose Lokal/ Tok

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:50 Vetura , Klinë

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/24h!

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Klinë

shitet urgjent

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:50 Vetura , Klinë

Opel Zafira CDTI COSMO 150 ps

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Vetura , Klinë

Shes veturen

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim