RS-modele , 3
S-modele , 4
TT , 3
100 , 13
80 , 371
90 , 21
A2 , 4
A3 , 127
A4 , 275
A5 , 10
A6 , 123
A7 , 4
A8 , 38
Allroad , 4
Coupé , 1
Q3 , 1
Q5 , 6
Q7 , 10
QUATTRO , 2
R8 , 1
RSQ3 , 1
S1 , 1
Sot 09:15 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:15 Vetura , Mitrovicë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:14 Vetura , Mitrovicë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 Vetura , Mitrovicë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Vetura , Mitrovicë

Audi A6 3.0 Tdi Quattro Regjistrim 11 Muaj

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:03 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Vetura , Mitrovicë

audi a3

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:25 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 tdi viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 TDI Automatik s-tronic 12/2013 RKS

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:13 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi 80

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:22 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA TE KSEDENTUARA DHE NE TABELA TE HUJA

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:44 Vetura , Mitrovicë

Fellne per Audi,golf pasat,tauran etj.

280 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:42 Vetura , Mitrovicë

Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:30 Vetura , Mitrovicë

Audi A6 S6 2.4 V6 30 V Manuel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Audi A6 2.5 Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:28 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Audi A4 1.9 Tdi Dhe 1.6 B

13 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 10:53 Vetura , Mitrovicë

Audi a4 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 Vetura , Mitrovicë

AUDI Q7 3.0 TDI 3X S-LINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:12 Vetura , Mitrovicë

Senzora Parking Audi Golf Passat

10 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:09 Vetura , Mitrovicë

Fellne

115 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:08 Vetura , Mitrovicë

shes Audi S4 2.8 Benxin

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:08 Vetura , Mitrovicë

Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:08 Vetura , Mitrovicë

Urgjent blejme vetura tere kosoven

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 23:01 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A4 2.0, 3xS-Line 2007

7 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 19:00 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1.8T benzin + GAS VP 2000 RKS 08 08 2019

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 15:32 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen audi a4

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:18 Vetura , Mitrovicë

Audi a3 Sportback Stronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 12:50 Vetura , Mitrovicë

shitet audia ne gjendje te rregullt qmimi i mirë

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 12:38 Vetura , Mitrovicë

Audi A6 Diesel V6 2.7 140kw + Navigator

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 11:27 Vetura , Mitrovicë

Audi a5 3.0 Naftë Automatik

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Qer 09:13 Vetura , Mitrovicë

Audi a5

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 03:19 Vetura , Mitrovicë

Djsns

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Qer 19:06 Vetura , Mitrovicë

Audi b4 1.9 dizel viti 93

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 17:03 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 3.0 QUATTRO S-TRONIC

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 14:14 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A6 1.9TDI Quattro Vp01 rks 7muj

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 23:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet ndrrohet a4 2.5 tdi automatik rks 5 muj

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 22:42 Vetura , Mitrovicë

Shitet ndrrohet a4 2.5 tdi rks edhe 5 muj

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 19:24 Vetura , Mitrovicë

Shitet traktori

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 17:24 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 15:04 Vetura , Mitrovicë

uuuu shit

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet audi a4 pa dogan

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet audi 80 , 1.9 turbo dizell

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 06:08 Vetura , Mitrovicë

kifa mont motorra per dyer 044681559

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 22:00 Vetura , Mitrovicë

Traktor goldon

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 02:58 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 17:45 Vetura , Mitrovicë

Shes Makinë Per Kit

60 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 18:49 Vetura , Mitrovicë

Audi A6 2.7 TDI 4X4

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim