11 Nën 17:00 Vetura , Prishtinë

Bmw 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Nën 22:32 Vetura , Prishtinë

Aparat per ari

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 00:40 Vetura , Prishtinë

rrypa per kuka te bebave

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 22:10 Vetura , Prishtinë

shitet bmw dhe ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim