Sot 22:49 Vetura , Shtërpcë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)������

5 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:49 Vetura , Shtërpcë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:48 Vetura , Shtërpcë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:40 Vetura , Shtërpcë

Smart

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:40 Vetura , Shtërpcë

SUV 500X viti 2016, Full extra Pa dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 19:51 Vetura , Shtërpcë

GOLF 3 1.8 GT

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:58 Vetura , Shtërpcë

Fiat scudo

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim