TechPro Project Electric

Ofrojmë shërbime të shpejta, kualitative dhe inovative ne lemine IT-së dhe sistemeve të sigurisë elektronike. Shfaqni më shumë
Ofrojmë shërbime të shpejta, kualitative dhe inovative ne lemine IT-së dhe sistemeve të sigurisë elektronike.

Shërbimet kryesore që ofrojmë janë:

- Sisteme të Kamerave të Sigurise
- Sistemin e Alarmit të Vjedhjes
- Sistemin e Alarmit të Zjarrit
- Sisteme të Kontrollit të Qasjes
- Sistemin per perllogaritje te orëve për punëtore.
- Sisteme të Telefonisë Lokale
- Sistemin e rrjetave kompjuterike
- Automatizime të ndryshme
Hide More

Fushe Kosove, Rr.Dardania

Fushë Kosovë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-3 nga 3
05 Mar 18:30

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione