MerrJep prezaton Shërbimin e Transportit për përdoruesit

MerrJep implementon Shërbimin e Transportit - një Mënyrë më e Avancuar e të Bërit Tregti Online

Si platforma më e madhe tregtare në vend, ne gjithmonë jemi përpjekur t'u ofrojmë përdoruesve tanë të gjitha shërbimet më të mira. Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se tani ofrojmë Shërbimin e Dërgesave përmes partnerëve tanë, N’Post - kompani logjistike e cila ofron shërbime moderne të dërgesave në gjithë Kosovën.
Tani, ju mund të shmangni humbjen e një marrëveshjeje të mirë sepse nuk keni një kamion në dispozicion për të kryer dorëzimin ose mund të shmangni udhëtimet e shumta për të bërë një marrëveshje të vetme.

Si funksionon Shërbimi i Transportit të MerrJep?

Shërbimi ynë i transportit është i shpejtë, i besueshëm dhe i përballueshëm. Transporti kryhet në mënyrë të thjeshtë - gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni opsionin e dorëzimit për artikullin që dëshironi të blini në MerrJep dhe postieri do ta marrë artikullin nga shitësi dhe do ta dorëzojë në shtëpinë tuaj. 
Shërbimi i transportit mundësohet falas për të gjithë shitësit (Kompanitë dhe Personat Privatë). Për të përdorur shërbimin e transportit, ju duhet të keni një llogari në MerrJep. Nëse nuk e keni një të tillë, ju mund të filloni të shisni dhe blini me Shërbimin e Transportit duke hapur llogarinë tuaj këtu.

Nëse jeni blerës:

1. Kyçuni në llogarinë tuaj të MerrJep.com dhe klikoni “Blej me shërbimin e transportit“ në shpalljen që përmbush interesat tuaja.
2. Shtoni të dhënat tuaja personale, adresën tuaj dhe një çmim që ju duket i përshtatshëm për produktin dhe klikoni në Konfirmo për t'ia dërguar ofertën shitësit.
3. Sapo shitësi të pranojë ofertën tuaj, ju do të merrni një e-mail konfirmimi dhe një SMS me kodin gjurmues të porosisë. Ju gjithashtu mund të kontrolloni statusin e porosisë në llogarinë tuaj të MerrJep në fushën Shërbimi i Transportit -> Blerjet e mia
4. Kompania e transportit do t'ju kontaktojë për të organizuar transportin e porosisë tuaj. Ju mund ta kontrolloni produktin gjatë marrjes së tij. 

Nëse jeni shitës:

1. Kur dikush është i interesuar të blej produktin tuaj, ai/ajo do t'ju dërgojë një ofertë për të cilën ju do të pranoni një SMS me një link për të pranuar ose refuzuar ofertën.
2. Kyçuni në llogarinë tuaj të MerrJep.com për të pranuar ofertën duke klikuar butonin Konfirmo ose për të refuzuar ofertën duke i dërguar një mesazh blerësit për të rënë dakord për një çmim që është i pranueshëm për të dyja palët.
3. Pasi të pranohet oferta, Kompania e Transportit do të informohet automatikisht rreth porosisë dhe postieri do t’ju kontaktojë për të marrë produktin.
4. Pasi produkti t'i dorëzohet blerësit, postieri do t'ju dorëzoj paratë sa më shpejtë që të jetë e mundur.

Cilat janë përfitimet e shërbimit të transportit?

Një nga gjërat më të mira të të qenit në shekullin e 21-të është se ju mund të blini nga shtëpia, zyra apo çdo vend tjetër. Kur ju duhet të blini diçka, mund të zgjidhni të shkoni direkt në dyqan dhe të blini produktin, ose ta blini atë në MerrJep. 
Mënyra e parë do të thotë që ju duhet të shkoni me makinë në dyqan, të parkoni makinën tuaj dhe të bëni pazarin. Ndersa blerja në MerrJep kërkon vetëm të kërkoni për produktin që dëshironi të blini në MerrJep dhe ta porosisni atë.

MerrJep prezaton Shërbimin e Transportit për përdoruesit

Të dy, shitësit dhe blerësit përfitojnë nga Shërbimi i Transportit në MerrJep com:

Blerësit përfitojnë:

1. Blerje të shpejtë, të lehtë dhe të thjeshtë me dërgesë në shtëpinë tuaj.
2. Mundësi ë ofroni një çmim të volitshëm për produktin që dëshironi të blini.
3. Transport të sigurt dhe të lehtë nga kompania e transportit N’Post.
4. Pagesë pas pranimit të porosisë.
5. Dorëzim në derë të shtëpisë dhe mundësi për të kontrolluar pakon.
6. Kurseni kohë me blerjen, produkti do t’ju dorëzohet lehtësisht.

Shitësit përfitojnë:

1. Treg dhe numër të pakufizuar klientësh kur shisni online
2. Më shumë se 70.000 klientë potencial çdo ditë.
3. Mundësi për organizim të thjeshtë të porosive për dërgesë me transport.
4. Fitime të rritura dhe më shumë shitje.
5. Ju kurseni kohë dhe para. Në vend se të organizoni transportin, Kompania e Transportit do t'ju kontaktojë për marrjen e pakos.

Mos hezitoni, shijoni shitjen dhe blerjen me shërbimin më të ri në MerrJep - Shërbimin e Transportit! Me shërbimin e ri të transportit të MerrJep ne ju ofrojmë mënyrën më të thjeshtë të blerjes dhe shitjes deri më sot. Për shitësit, ofrojmë treg të pakufizuar për produktet tuaja dhe për blerësit dërgesë të shpejtë dhe të sigurtë në shtëpinë tuaj.


Për pyetje shtesë dhe informata më të hollësishme rreth Shërbimit të Transportit klikoni këtu.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione