Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.com

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.com

Në këtë artikull mund të gjeni 10 nga shtëpitë apo apartamentet më luksose të cilat mund ti gjeni në MerrJep.com.

 

Banesë luksoze me qira ne DRAGODAN

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comBanesë luksoze

Kjo banesë gjendet në lagjen e njohur të Prishtinës si Dragodan apo Arbëri. Banesa posedon:

Dy dhoma gjumi
Sallon
Kuzhinë
Terasë

 

Lëshohet shtëpia luksoze në lagjen Qershija

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comShtëpi

Ipet shtëpia luksoze me qira në lagjen qershija 250 m2 me 5 ari oborr garazh. Shtëpia posedon:

Kati i parë:
Salloni me kuzhine,
Banjo,
Garazh,
Kamin,
Nxemje qendrore termike,
Verandë verore,
Klimatizim,

Kati i 2-të;
4 dhoma gjumi
Koridor,
3 ballkona,
Garderobjer,
3 banjo.

 

Shtëpi luksoze 700m2 me qira në Veternik.

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comShtëpi luksoze

Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant Mansion.

Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një stil të veqantë dhe me mobilje të kualitetit shumë të lartë. Shtëpia posedon sistemin e ftohjes/ngrohjes me pompë termike REHAU, sistemin profesional të ajrosjes “rehau aëadukt” me gypa special që shndërrojnë temperaturën nën themele rreth shtëpisë (sistem i rrallë, ndoshta i vetmi në Kosovë), sistemin e ujitjes automatike etj.
Shtëpia gjithashtu posedon terrasë 140m2 me pishinë, garazhë për 4 vetura, fitness, pjesen e zyreve, pjesen e lavanderisë etj.

 

Shitet vila ekskluzive në Brezovicë

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comShitet villa në Brezovicë

Vila posedon:

Nxemje qendrore me sistem kanadez (nëntokësorë) pelet + kamin i punuar për dru zjarri.
Kanalizim & ujësjells në rrjetin publik.
Internet + Tv.
Sallon me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 2 Banjo, 2 Ballkona dhe 2 Depo.
Vila ka gjithsejtë 2.09 ari oborr.

 

Panthouse me qira në Arbëri

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comPenthouse

Banesë (Panthouse) me qira në lagjen Arbëria (ish Dragodan). Banesa posedon:

2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Banjo, koridor, terasa.
Banesa është komplet e mobiluar.

 

Shtëpi super luksoze në lagjen Ada Residence – Gjilan

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comShtëpi

Shtëpia ndodhet në lagjen ekskluzive Ada Residence. Për më shumë informata rreth shtëpisë, konktaktoni shitësin.

 

Shitet vila luksoze në Reqan

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comVillë luksoze

Shitet vila luksoze, e mobiluar plotësisht, në Reqan të Prizrenit.

Hapësira e banimit 290 metra katrore, përdhesa, sallon kuzhine, garazh, tualet dhe pishine e jashtme.

Sipërfaqja e truallit është 1200 metra katrore.

 

Shitet shtëpia në Fushë Kosovë

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comShtëpi

Shtëpia posedon:

6.5 ari truall,
2 kate,
440m2,
Kati 1- Sallon, Kuzhinë, 3 Dhoma Gjumi, 3 Banjo, Pishinë (me qasje prej sallonit dhe dhomës së gjumit).
Kati 2 posedon: 3 Dhoma gjumi, galeria me biblotekë, 2 Banjo, Terasë 110m2.
Garazhë.

 

Shtëpia në Sofali Prishtine

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comShtëpi

Shtëpi super luksoze, ambient i qetë, hapësirë e mjaftueshme gjelbëruese dhe e ndriçuar në të gjitha anët. Kjo shtëpi përfshin përveç të tjerave:

Mobilim extra,
400m2,
70m2 terasë,
120m2 bodrum me garazh për dy vetura,
3.86m2 Ari tokë,
Sallon me kuzhinë dhe trapezari,
4 Dhoma gjumi.

 

Në shitje shtëpia luksoze në Lagjen Qëndresa

Top 10 apartamentet/shtëpitë luksoze në MerrJep.comShtëpi në shitje

Shtëpia posedon 352m2 dhe ka dy kate.

Kati i posedon:
Dhomë të ditës,
Kuzhinë dhe trapezari,
2 Dhoma gjumi,
Banjo.
Kati 2 posedon:
3 Dhoma gjumi,
Banjo.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione