Video Udhëzuesi

Video udhëzuese e MerrJep.com për shitësit

Një shpjegim në detaje se si ta regjistroni dhe ta paguani një shpallje në MerrJep.

Çfarë të shisni, kur të shisni, si ta caktoni çmimin e duhur dhe si të krijoni një listim që tërheq vëmendjen e blerësve.

    Si të regjistroni një shpallje? Çfarë mund të shisni në MerrJep? Kur është koha më e mirë për shitje? Si ta caktoni çmimin e duhur? Si të krijoni një shpallje e cila do ta tërheq vëmendjen e blerësve?
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione