Publikuar: Mar 25 2023 11:42

Shitet biznesi

EUR

Publikuar: Mar 25 11:42
Shikime: 2
🔴Shitet biznesi-komplet invertari
🔴Lokali gjendet ne fushe kosove me hapsire 110m2
🔴Rroba per femra dhe per meshkuj(unike)kemi ende te pa postuara verore,te gjitha rrobat jane porositur ne Izmir dhe Istanbul
🔴6 kuklla per meshkuj
🔴3 kuklla per femra
🔴Gjysem kuklla 15+
🔴Raftat komplet per ne muri te bardhe
🔴Raftat per ne mes te lokalit 6 copa
🔴Shanki
🔴3 tavolina
🔴Konopa
🔴Qanta
🔴2 zhveshtore me pasqyre mbrenda
🔴Varrese per rrobat
🔴klim me garancion
🔴(Arsye e shitjes se biznesit eshte sepse po kthehem ne Turqi)
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
+38349206658

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione