LESHOHET LOKALI ME QIRA PERBALL ETC-es NE PODUJEV

0 EUR

Shitet nga: S.Hasani 22 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
LESHOHET LOKALI ME QIRA PER BIZNES TE MA TUTJESHEM ,LOKALI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE IPET KOMPLET ME INVENTAR ;LOKALIN MUND TA SHIFNI KUR TE DESHIRONI POR ME PARE NA INFORMONI PER TERMIN ...PER ME SHUM INFO EJANI NE BISED APO NE TELEFON ,

NE VIBER :00386-848752
NE VALA: 00377-915410
Leaflet
Në fillim