Shes invertarin per restaurant

Shitet nga: Lirim Sot 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Besianë
Shitet invertari per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.
Ne invertar bejne pjese:
-Vija e Ushqimit Inox komplet me Shank e re, e gjat mbi 3 metra,
Tavolina komplet me 4 karrika per sall, te prodhuara nga Ukaj company gjithsej 10 komplete,
Tavolina per teras me 4 karrika gjithsej 8 komplete,
Tavolina e punes per kuzhine Inox ,
Tavolina e punes nga Alumini,
Furra e picave me plin me kapacitet 4 pica,
Friteza me rryme,
Skara me plin,
Shporeti i plinit
Ventillatori i kuzhines komplet,
Lavabori,
1 Frigorifer vertikal
1 Friz vertikal
1 Frigorifer me Xham per pije Vertikal,
1 Gjygym ose aparati me rrym per qaj
1 Bojler,
1 Aparat per pjekje te pulave
Ventillator i salles,
8 boca te plinit,
7 Llustera te metalit,
4 Llustera per shank,
Si dhe paisjet tjera sic jane :
Tava per gjellra, tepsia, garuzhda, pjatat, luge, gota, tabaka per vije te ushqimit 170 cope.
Cmimi me marreveshje shumica e paisjeve shiten komplet dmth te pandara, Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin:
045 225 515 ose 044 599 563 ose ne viber ne pokta numra.Leaflet
Në fillim