Ambient Pizza 2

Shitet nga: Ambient Pizza 2 22 Gush 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofroj pun per kamarjer Ambient Pizza 2 Lokali gjendet ne lagjen Bregu i diellit afer salles 1 Tetori
Orari dhe pagesa sipas marrveshjes +38345531687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim