Beauty cosmetics and Accessories Morea Beauty

Shitet nga: Alban Fejzullahi 27 Tet 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Per te gjithe ata ose ato qe deshirojn te ken biznes ideal me nje perfaqesi prestigjioze angleze dhe kan deshir qe te fillojn biznesin menjeher mudesi ideale

MOREA BEAUTY

Shitet biznesi i teri i perpunuar me stil anglez dhe me perfaqesi anglezez distributor kryesor per Kosove.

i/e pari qe ka pruar ne bllakan Ngjyrat neon uv reactive besoj qe shum ka mundesi ta perdorni edhe per shqiperi e Maqedoni sepse ende nuk e kan kete biznes

Trendi i ri ne cosmeti per 2019 NEON

Arsyja e shitjes eshte sepse veproj me biznes tjeter ne Kosove dhe jashte vendit

https://moreabeauty.com/

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim