Publikuar: Jan 14 2017 01:14

Biznesi playstation teper lir

EUR

Publikuar: Jan 14 01:14
Shikime: 22
Shiten 5 televizora 49 inch te gjith jan me garancion dhe jan smart Tv ( me interrnet ), dhe 3 playstation 3 me multiman dhe gjostika dhe te mbushura me lojra, 2 playstation 4 me gjostika dhe me lojrat ma te reja te ps4 afro 10 lojra, kam poashtu kauqat 130x90 cm me jasteka te mdhoj jan shum komod, frizi esht i madh per pije, jan edhe shum paisje tjera si kamerat e siguris, mbajtset per tv dhe per soni etj. Ndrroj edhe me ndonje vetur qe m konvenon me qmim te perafert.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione