biznesin fast food

Shitet nga: visar 15 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
shes biznesin fast food ne koder te trimave ( vranjevc ) rr. vllëzërit fazliu nr.145 afer shkolles asim vokshi rrug kryesore biznesi osht funksional dhe ka paisjet qka nevojiten furren e picave me rrym, skaren me plinë, tavolinë pune lavaman dyjat prej inoxi toster profesional, nje fertez te vogel, 2 frigorifera per pije etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim