Instalim falas i programit per restoran kafe bar

Shitet nga: L.H. 13 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim softuerin/programin e avancuar per menaxhim te bareve/lokaleve (restorant, kafiteri, embeltore, piceri, pasticeri, fast-food, disko-klub, etj). Programi funksionon me te gjithe printeret fiskal.

Per instalim falas te programit (softuerit) dhe trajnim per perdorim te tij, na kontakoni qe te aranzhojme kohen e instalimit permes internetit (Tema Viewer v11) apo duhet te sjellni kompjuterit tuaj ne zyrat tona ne Prishtine nga e Hena deri te Premten ne mes te ores 9:00 dhe 17:00. Kompjuteri rekomandohet te kete 4GB RAM dhe te jete funksional. Programi jepet falas per 1 muaj dhe nese ju pelqen mund ta bleni per 200€. Nese kerkoni te vime ne lokalin tuaj per instalim duhet te paguani 300€. Ne cmim perfshihet garancioni dhe mirembajtja per 1 vit.

######################################################################################
Tags: Audi, A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Cabriolet, Coupe, Q2, Q3, Q5, Q7, Q8, QUATTRO, R8, BMW, 318, 320, 325, 330, 520, 525, 530, X1, X3, X5, X6, Chevrolet, Citroen, C3, C4, C5, Xsara, Picasso, Berlingo, Dacia, Daewoo, Ferrari, Fiat, Brava,Bravo, Croma, Multipla, Panda, Punto, Stilo, Ford, Max, Escape, Escort, Fiesta, Focus, Galaxy, Grand, GT, Ka, Mondeo, Transit, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land, Rover, Lexus, Mazda, McLaren, Mercedes, 190, 200, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300, 320, 350, Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Corsa, Frontera, GT, Insignia, Kadet, Meriva, Omega, Tigra, Vectra, Zafira, Peugeot, 207, 208, 307, 308, 407, 508, 607, Porsche, Proton, Renault, Alpine, Captur, Clio, Escape, Express, Kadjar, Kangoo, Koleos, Laguna, Latitude, Megane, Scenic, Talisman, Twingo, Rolls, Royce, Rover, Saab, Seat, Altea, Cordoba, Exeo, Ibiza, Leon, Toled, Skoda, Fabia, Rapid, Superb, Yeti, Octavia, Smart, Suzuki, Tata, Tesla, Toyota, Volkswagen, Bora, Caddy, Golf, Plus, Jetta, Lupo, Passat, CC, 3C, Variant, Polo, Scirocco, Sharan, Kombi, Transporter, Tiguan, Taureg, Tauran, Vento, Volvo, Alfa Romeo, Iphone, 256, 256gb, iphone, 10, IPHONE, ajfon, ifon,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim