Inventar komplet

Shitet nga: Fadil 31 Gush 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes inventarit komplet per restorant dhe gjelltore me gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim