Inventar

Shitet nga: Nas 11 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

810 EUR   900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes inventarin per kafiteri komplet me karrika tavolina gota pijat.
1 frigirifer
4 komplete tavolina karrika te mbredeshme
5 komplete tavolina me karrik te jashtme
1 shanksi dhe llusterat.
Kontakt 049 670 007
Komplet 900ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim