Kozmetik, thonje, Sallon Ondulimi, etj,..

Shitet nga: Morea 27 Gush 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi afer Ambasades se Zvicrrez tek parku i qytetit mer perfaqesi nga anglia si dhe me nje pamje mahnitese afer rruges.

Biznesi eshte i gatshem per shitje si dhe shperndarje pasi qe kemi dhe perfaqesin nga Anglia per distribuim ne te gjith teritorin e Kosoves etj.

Paint Glow eshte nje kompani e sukseseshme ne europe pasi qe ka shtrirje dhe produkte unike per te gjitha moshat, Produktet kryesore jan Spray per Flok te cilat jan po ashtu dhe UV reactive ngjyrat e flokeve qe emrin e kan Semi-Permanent Hair Dye ja dhe linku ne amazon https://www.amazon.co.uk/PaintGlow-Semi-Permanent-Purple-colour-streaks/dp/B01NC2OXLG

Neon UV Hair colour sprays with free uv chunky hair glitter gel from PaintGlow
https://www.amazon.co.uk/s?k=PaintGlow+spray&i=beauty&ref=nb_sb_noss_2

Si dhe ne bashkpunim me kompanin elgon kosova ju mundesojm qe dhe floket Original Hair te merrni me cmimin tone per shitje pasi qe eshte nje nder produktet me te kerkuar ne kosove.

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim