Leshohet lokali me qire i gatshum per pun

Shitet nga: Trim 10 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qire te vorri i ibrahim rugoves,osht i gatshum per pun posedon furr druri per pica osht i gatshum per deliver.Lokali osht 55 metra katror.Mund t shfrytzohet dhe per zyre,depo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim