Lokal ne Ulpiane i leshuar me qira

Shitet nga: Muhamet 10 Tet 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet lokali ne katin perdhese i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) dhe 35 m2 podrum. Podrumi eshte i qasshem direkt nga lokali.

Lokali eshte ne vend ideal per cfaredo biznesi sepse ka afer spitalin, shkollen fillore, si dhe ka qarkullim te vazhdueshem te veturave.

Lokali poashtu ben edhe nese e doni vetem si investim. Aktualisht eshte i leshuar me qira per 4,800 EUR ne vit. Krahasuar me depozitat ne banke, kthimi nga qiraja eshte shumefish me i larte.

Lokali shitet per shkak se na duhet te investojme ne nje palujtshmeri tjeter me te madhe.

Vendi i lokalit:
Lokali gjendet ne Ulpiane, Blloku D8, perballe INA Petrol (tani ExFis). Vendi eshte mjaft i frekuentuar shkaku qe shumica e veturave te Ulpianes vijne aty per tu furnizuar me derivate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim