Masazhë

Shitet nga: Armend Alshiqi 15 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi aktiv, masazha.
Gjendet ne prishtine ne lagjen emshir 500metra afer rrethit. Biznesi ka 2 vite pervoje pune dhe eshte i paisur me te gjitha dokumentet dhe per momentin eshte funksional duke punuar. Ka dhe faqe te rrjetev sociale me mbi 5000 fans
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim