Morea Beauty Official Distributor for Kosovo

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Morea Beauty 08 Gush 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Biznesi eshte i gatshem per shitje ka perfaqesi unike me produkt qe eshte perhere te pare ne Kosove me origjin nga Anglia

Produktet angleze jan kryesisht kozmetik si dhe ngjyra festivalesh ngjyra per femije ngjyra neon dhe ngjyra fosfor, po ashtu dhe produkti halloween qe eshte numer 1 ne angli per shitje andaj ju qe deshironi ta merrni perfaqesin mundeni me kriju idea te ndryshme me biznesin si dhe te beni shperndarjen ne ter teritoin e kosoves.

Spray hair Color ka pas shitje marramendese dhe mei pelqyer ne kozmetiken tone, po ashtu lokali gjendet ne nje pozicion te favorshem afer rruges ku kalimtar ka shum sepse gjendet afer parkut te qytetit dhe kjo e bene me te favorshem shitjen por dhe mundesia kryesore qe kemi pas plan dhe kerkesa te shumta ne instagram per shperndarjen e keti produkti por qe arsyjet jan qe nuk kam mundur te menaxhoj pasi qe kam dhe dy biznese tjera dhe koha nuk me ka mundesuar.

Dhe shtese tjeter eshte qe mundem te ju lidhi me extension flok origjinale qe po ashtu sot eshte trend tek ne ne kosove dhe kemi po ashtu floke qe leshojme me qira qe ka kerkesa te shumta.

Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim