Ordinaca Stomatologjike

Shitet nga: Fatmir 06 Sht 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ordinaca me pajisje tëra:
2 Karrika
2 Kompresora
2 Autokllava
2 karrika terapeutike
2 dollapa instrument mbajtës
Dhe të gjitha instrumentet e duhura(të importuar nga jashtë dhe të gatshëm për funksion)
Ideale për stomatolog të rij që kanë ambicje të pamvërsohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim