Paisje per piceri dhe bare

Shitet nga: Armando 13 Tet 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
OKAZION ! 15000EURO
Shiten paisje per piceri dhe bare
Paisjet jane te reja vetem 4 muaj te perdorura shiten per arsye emigrimi
Shiten te gjitha bashk
Nr tel 00355697355500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim