Sherbime te Kontabilitetit

Shitet nga: Desidiat Kastrati 11 Tet 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Sherbime te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe te mesme, duke fillur nga 35€/muaj per bizneset e vogla individuale.
Për cdo nevoj në fushën e Kontabilitetit, na shkruani në numrin +383 44 917 050.


Paragon operon edhe si Cloud Bookkeping & Accounting qe do te thot ju dhe biznesi juaj do te jeni ne kontakt non-stop me kontabilistin tuaj pa marre parasysh lokacionin tuaj, do te keni mundesin ne kohe reale ti shihni te gjitha raportet si shpenzimet, shitjet, borgjet, detyrimet, obligimet, pagat e puntoreve, borxhet ndaj Administrates Tatimore (ATK) etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim