Shes biznesin ne prishtine food and bar

Shitet nga: kujta 07 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi ne prishtine tek mati 1. Rruga muharrem fjeza. Lokali eshte ende ne qarkullim e siper, qarkullimi mujor rreth 6000 euro.
Ka te gjitha paisjet e nevojshme si ne shank ashtu dhe ne kuzhin. Ka terras me qader levizese 30 m katror. Klientela eshte mosha e pjekur. Biznesi eshte mbi 2 vite e gjysme funksional dhe vazhdon te jete.

Shitet per arsyeje emigrimi. Per foto me shkruani ne viber ose whatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim