Shes Biznesin per prodhim te detergjentit

Shitet nga: hilmi Dje 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes biznisin per prodhim te detergjentit shamponit te durve,enve,xamave etj me maqin edhe land te pare dhe amballazhim formulacionet dhe trajnim si te mbarohet.
Viber +38345422190
Bej ndrrim me vetur.
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim