Shes biznesin - Sony Playstation

Shitet nga: Riza Krasniqi 13 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes biznesin e perpunuar - Sony Playstation.
Biznesi gjendet ne qender te Prishtines, tek lokalet e Lesnes.
Biznesi eshte funkcional dhe i gatshem per veprimtari.
Biznesi eshte aktiv dhe nuk ka nevoj per ndonje investim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim