Shiten bankat dhe karrikat

Shitet nga: Besnik 30 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten bankat dhe karrikat
Si dhe cdo gje tjeter ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim