Shitet biznesi “Fotokopje” Biznes i perpunuar

Shitet nga: Fotokopje Dje 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 900 EUR   25 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi i perpunuar “ Fotokopje”
Biznesi eshte qe 8 vite gjindet ne rrugen agim ramadani
Perball fakultetit edukimit ne rruge kryesore , lokali ka poziten shume te mire , lokali eshte i gatshem per pune
2 Maqina Ricoh aficio mp7500 ne gjendje perfekte pune
1 Maqine Ricoh Aficio mp3350 ne gjendje perfekte pune
1 Toshiba e-studio 455 ne gjendje perfekte pune
7 kompjutera komplet ne gjendje perfekte pune
Te gjitha skriptat per fakultetet ekonomik , edukim , juridik , filozofik etj etj .
Lokali eshte ne gjendje te mire shume , dhe shum i perpunuar me klienta , arsya qe e shes o ndrrim lokalit.
Flm per mirekuptim
Kontaki +38343775150 viber ose 043-775-150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim