Shitet Biznesi (Masazha)

Shitet nga: Victoria Massage 16 Gush 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi ne Prishtinë, Victoria Massage ne lagjen Emshir te banesat e arabve, Masazha ka 105m2 5 dhoma dhe eshte funksional, posedon dokumentacion komplet dhe ne rregull me te gjitha kushtet e punes.
çmimi diskutohet dhe eshte shum i leverdishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim