Shitet biznesi i gatshem

Shitet nga: Fatos 24 Sht 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet biznesi i gatshem - lavanderi dhe pastrim kimik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim