Shitet biznesi i perpunuar per Kozmetik dhe sallon

Shitet nga: Alban 18 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Biznesi gjendet afer parkut te qytetit ne prishtin
eshte komplet i dedikuar per kozmetik por qe mundet te ndryshohet dhe per sallon ondulimi apo dhe thonje etj...

Biznesi ka mall te gatshem per shitje po ashtu dhe perfaqesin nga anglia qe jemi dhe distributor per kosove-Official

Biznesi ka rafte nga Xhamat si dhe Led raftin per ekspozim te mallit qe eshte i ardhur nga zvicerra

Arsyja e shitjes pasi qe kam dhe 2 biznese tjera dhe nuk po mundem te menaxhoj,

Neon lipstick video
https://www.youtube.com/watch?v=hBGS-6ev3jY
https://www.youtube.com/watch?v=wLhz-97N7p4
https://www.youtube.com/watch?v=2u9mxf9c7iQ

Cmimi me marrveshje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim