Shitet biznesi i perpunuar.

Shitet nga: Fatmire Aliu 09 Gush 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi i perpunuar ne lagjen Kalabri, te kulla e trete ne rrugen kryesore perballe furres Tradita.

Biznesi eshte ende aktiv dhe funksionon me produkte te gatuara tradicionale si ptija, bakllava, kifle etj.

Ne inventar jane te perfshira vitrina me nxehmje me avull, frigoriferi per embelsirat, mikseri i brumit, daulle per pjekje te piteve, frigoriferi i kuzhines dhe te gjitha elementet tjera qe nevojiten per pergatitjen e ushqimeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim