Shitet biznesi me nje cmim shum te arsyeshem

Shitet nga: Alban 26 Gush 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet afer studios Merita te parku i qytetit
Lokali eshte i rregulluar i gatshem per biznese per Kozmetik si dhe mund te behet dhe nje pjes sallon ondulimi, per thonje apo ndoshta dhe dicka tjeter,

Biznesi ka dhe perfaqesin angleze per Kozmetik si dhe produkte te tjera distributor per Kosove Official.

Arsyja e shitjes eshte sepse kam dhe 2 biznese te tjera dhe ai qe deshiron apo ajo ska nevoj per investim ka dhe mall ne lokal

Po ashtu shitet dhe vetem perfaqesia angleze per te interesuarit munden te kontaktojn ne nr tel +383 44 418 876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim