Shitet biznesi ne gjendje pune Mobileshop Luxury

Shitet nga: Jeton 15 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi mobileshop Luxury në rrugen Bulivardi Bill clinton lakrishte te xhamia, ne gjendje pune dhe gjindet ne rrugen kryesore.
Pike qarkulluese te njerzeve dhe me afersi te shkollave perparsi per pune, eshte ne gjendje te mire me qarkullim te mire pune kapacitet i knaqshum.
Arsyeja e shitjes personale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim