Shitet biznesi pastrim kimik

Shitet nga: Pro Paid Invest shpk Dje 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi pastrim kimik i kompletuar dhe i gatshëm me të gjitha paisjet dhe makinat më të mira dhe në lokacionin më të mirë Dragodan shumë afër Ambasadës së re Amerikane. Biznesi posedon këto makineri:

RealStar 14.5 kg - Maqinë për pastrim kimik me etilen
Miele larëse profesionale 8 kg
Miele tharëse profesionale 8 kg
Miele larëse profesionale 6.5 kg
Miele tharëse profesionale 6.5 kg
Hekur profesional me tavolinë ( e re )

Biznesi ka edhe të gjitha paisjet tjera:

Banak për pranim dhe dorëzim
DVR me 4 Kamera
Klimë 18-she AUX
Reklama ndriquese
Bilboard 28 m
Kompjuter dhe Printer etj.
Vlenë të ceket se qeraja e lokalit është minimale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim